Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Yapı Ressamlığı Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Yapı Ressamlığı DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Kaynaşlı M.Y.O. YGS-1 65 221.355

2012 Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanları, Yapı Ressamlığı Bölümü Puanları, Yapı Ressamlığı Bölümü Başarı Sırası, Yapı Ressamlığı Bölümü Olan Üniversiteler, Yapı Ressamlığı Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Yapı Ressamlığı Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Yapı Ressamlığı Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Yapı Ressamlığı Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Yapı Ressamlığı Bölümü YGS Puanları, Yapı Ressamlığı Bölümü LYS Puanları


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Yapı Ressamlığı Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.