Sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi Bankası Şubeleri Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

çalışma-saatleri
Yapı Kredi Bankası için çalışma saatlerini ve kaça kadar açık olduğuyla ilgili internette yapılan aramaların sonucu olarak bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor, Yapı Kredi Bankası kaça kadar açık kaçta kapanır, ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ (ÖĞLEDEN ÖNCE) 09:00 – 12:30
HAFTA İÇİ (ÖĞLEDEN SONRA) 13.30 – 17.00
CUMARTESİ Çalışmıyor.
PAZAR Çalışmıyor.

Yapı Kredi Bankası İLE İLGİLİ BİLGİLER

1944 yılında, Türkiye’nin perakende bankacılık odaklı ilk ulusal özel bankası olarak kurulan Yapı Kredi, 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla toplam 373,4 milyar TL konsolide aktif hacmi ile Türkiye’nin en büyük üçüncü özel bankasıdır. Banka, ‘‘Hizmette Sınır Yoktur’’ anlayışı, müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı, işine bağlı çalışanları ve finans sektörünün gelişimine olan katkısı ile Türkiye’nin en değerli 10 markasından biridir. Yapı Kredi bankalar arasında, toplam nakdi ve gayri nakdi kredilerde 9,8% pazar payı ile 4. sırada olup, toplam nakdi kredilerde %9,2 pazar payına, toplam mevduatta ise özel bankalar arasında %16,1 pazar payına sahiptir.

ilgili aramalar: Yapı Kredi Bankası kaç kadar açık, kaçta kapanıyor açıkmı kapandımı, Yapı Kredi Bankası şubesi kaçta açık, kaça kadar, para gönderme saati kaçta bitiyor para çekme saati Cumartesi Pazar çalışıyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.