Whatsapp Mavi Tik Kalkıyor mu?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

whatsapp

Whatsapp Mavi Tik Kalkıyor mu, Whatsapp uygulamasının son günlerde ortaya çıkardığı mavi tik işareti kalkacak gibi görünüyor.

WhatsApp’ın yeni “okundu onayı” işlevi, bir avukata göre firmanın başına iş açabilir. Popüler mesajlaşma yazılımı, geçtiğimiz günlerde gönderdiğiniz mesajların karşı tarafta görüntülendiğini gösteren “mavi onay işareti” işlevini devreye sokmuştu.

Avukat Christian Solmecke’e göre mavi onay işareti, gizlilikle ve kanunlarla ilgili nedenler dolayısıyla yasalara aykırılık arz ediyor. WhatsApp ise bu iddiaya işlevin kapatılabildiği bir beta sürümünün hazır olduğu cevabını verdi. Görünen o ki yeni işlevin yakasında kullanıcılardan sonra, bir de kanunlar olacak…

haberler

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Whatsapp Mavi Tik Kalkıyor mu? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Whatsapp Mavi Tik Kalkıyor mu?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.