Üzerime Kayıtlı Telefon Hattı Var mı | Tıkla Öğren

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

en ucuz cep-telefonu nerede ile ilgili resimÜzerime Kayıtlı Telefon Hattı Var mı, bir çok kişinin müzdarip olduğu; sonradan üzerine telefon hattı kaydettirip üzerine borç gelen bir çok kişi var.

Artık internet üzerinden üzerinize telefon hattı var mı öğrenebiliyorsunuz. Bilgi Teknoloji Kurumu (BTK), son yıllarda vatandaştan izinsiz, vatandaşın adına açılan hatlarla ilgili bir çalışma başlattı. Bu çalışmaya göre, sizden izinsiz olarak, kimlik bilgilerin kullanarak adınıza hat açılıp açılmadığını öğrenebileceksiniz.

BTK’nın internet sitesinden verdiği hizmet için TC Kimlik Numarası ve size ait cep telefonu numarasının bilinmesi gerekiyor.

Hat durumunuzu Öğrenmek için tıklayınız…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Üzerime Kayıtlı Telefon Hattı Var mı | Tıkla Öğren yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Üzerime Kayıtlı Telefon Hattı Var mı | Tıkla Öğren"

commenter
Misafir | Yorum No: 40070 - Ocak,2013

çok güzel olmuş gerçektende ve gayet iyi çalışıyor ben eşim ve kendi adıma hatları sorguladım kendi kullandıklarımızın dışında bir hat bulunmadığını öğrendim ilgililere teşekkür ederim

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.