Türkmen İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Türkmen İsminin Anlamı ve manası nedir, Türkmen Adının anlamı, Bebeğe Türkmen ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıTürkmen İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Türkmen ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Türkmen adının anlamı:

1. Oğuzların bir kolu. Bu koldan olan. 2. Tam göçebe olmayan fakat mevsiminde yaylaya veya yazıya çıkan.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Türkmen İsminin Anlamı, Çocuğa Türkmen İsmi verilir mi, Bebeğe Türkmen ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Türkmen adı ne anlama gelir, Türkmen ismi Bebeğe hangi isim verilir, Türkmen kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Türkmen İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Türkmen İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 26237 - Temmuz,2012

maya

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.