Tukan Nedir

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Tukan anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Tukan Nedir, Tukan Ne Anlama Gelir, Tukan Ne Demektir, Tukan Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Tukan ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Tukan Anlamı


Guguksuların tukangiller familyasından, Güney Amerika’da yaşayan kuş (Rhamphastos toco). Uzunluğu 50-60 cm., kanatları yuvarlak ve kuyruğu büyük, tüyleri göz alıcı parlak renktedir. Gagası çok iridir. Ayakları tırmanmaya elverişlidir. Tropikal ormanlarda, ağaç kovuklarına yuva yapar, genellikle meyvelerle beslenirler.

Konu ile ilgili aramalar: Tukan Nedir Tukan ödev ara Tukan kelime anlamı Tukan sözlükte ara Tukan ansiklopedi bilgi bankası ara Tukan ne demek Tukan neye denir

Tukan ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Tukan Nedir yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Tukan Nedir”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.