Trabzon Otogarı Telefon Numarası

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Trabzon otogarının adresi, telefon numarası ve ulaşım bilgileri aşağıda yer almaktadır. Harita üzerinden otogara nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Telefon Numarası Kaç ve Adresi Nerede?

Trabzon Otogarı Telefon Numarası Nedir?

Telefon: (0462) 212 50 50
Trabzon Otogarına Nasıl gidilir?

Trabzon Otogarı Haritası:

Daha Büyük Görüntüle

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Trabzon Otogarı Telefon Numarası yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Trabzon Otogarı Telefon Numarası"

commenter
Misafir | Yorum No: 41936 - Ocak,2013

iyi günler.ben otogarınızdaki ayakçı diye tabir edilen simsarların ‘sözde’ görevlerinin bitmesini istiyorum.yolcu olarak istediğimiz firmayı seçme özgürlüğümüzü kısıtlayan bu ‘sözde’ görevdeki kişilerden çok rahatsız olmaktayız.hem insanlardan çok yüksek ücret almaktadırlar;hemde kadın kız erkek demeden zorla bir firmaya doğru yaka paça getirilmektedir.bu çağdışı görüntüler trabzon gibi bir şehrin otogarına yakışmamaktadır.iyi çalışmalar.

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.