TFF Yeni Yabancı Kuralı Ne Oldu?

Sponsorlu bağlantılar

futbol stadıTFF Yeni Yabancı Kuralı Ne Oldu, yeni yabancı sayısı kuralı ne oldu kaç yabancı futbolcu izni verdi

YABANCI KARARI DEĞİŞTİ!

“Federasyon yönetim kurulumuz aldığı yabancı kararının arkasında ancak gördük ki tribünde olacak oyuncuların maliyetleri kulübe eksi olarak dönüyor. Bunun için yabancı kararını 5+3 olarak revize ettik”

35 KİŞİLİK MİLLİ TAKIM KADROSU İLE SOMA’YA!

“Pazartesi günü 35 kişilik bir milli takım kadrosu ile Soma’ya gideceğiz ve orada bazı incelemelerde bulunacağız. Elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.”

PASSOLİG DEVAM EDECEK Mİ?

“Passolig devam ediyor, burada bir sıkıntı yok. Passolig, E-Bilet’in bir markası ve kanunla güvence altına alınan E-Bilet devam ettikçe passolig de devam edecek. Kulüpler Birliği’nden 12-13 imza geldi bu konuda, bize gelen bazı yazılar var ancak bu federasyonun aldığı bir karardır.”


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

TFF Yeni Yabancı Kuralı Ne Oldu? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“TFF Yeni Yabancı Kuralı Ne Oldu?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.