Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 78,359

Atanan Kişi Sayısı: 39

Başvuran Kişi Sayısı: 149

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği atama puanları, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.