Sözleşmeli Aday Öğretmenler Adayken Mazeret İzni Rapor Alabilir mi?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Sözleşmeli Öğretmenler Adayken Mazeret İzni Rapor Alabilir mii adaylar rapor izin alabilir mi gibi sorulara yorumcularımızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Soru

Sözleşmeli Öğretmenler Adayken Mazeret İzni Rapor Alabilir mi?

adaylık kaldırma sınavına girmeye hak kazanmak için ön koşullardan biri sınav olana kadar 180 iş günü devamlı olmaktır. Yani aldığınız raporlar neticesinde sınav tarihinde gün sayınız eksikse sınava giremeyebilirsiniz. Sınav iki senedir aralık ayında oldu ancak bu sene ne zaman olur belli olmadığı için net bir şey demek mümkün değil.

Hocam 5-10 gunluk raporlardan sure dolmama gibi bir sey olmaz ama 1-2 aylik olursa yetismez.

Hocalarım çalıştığınız gün sayısı bir dönemde 60 olmazsa sıfırlanıyor.Çalıştığınız gün sayısını sayın.20 gün rapor alsan da doluyor

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Sözleşmeli Aday Öğretmenler Adayken Mazeret İzni Rapor Alabilir mi? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Sözleşmeli Aday Öğretmenler Adayken Mazeret İzni Rapor Alabilir mi?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.