Sosyal Güvenlik Kurumu SGK 30 Yıl Sonrası için Karanlık tablo

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK 30 Yıl Sonrası için Karanlık tablo, Sosyal Güvenlik Kurumunun geleceği, SGKnin geleceği

SGK Başkan Yardımcısı Mustafa Kuruca, yaklaşık 30 yıl sonra yaşlı nüfusun artmasına bağlı olarak sağlık giderleri ve emekli aylığı ödemesinin artacağını ve bu yükün Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sırtına bineceğini bildirerek, ”Biz bugünü kurtaralım, erken emekli olalım, daha fazla maaş alalım derken aslında geleceğe yönelik olarak çocuklarımızın, torunlarımızın geleceğine ipotek koymuş oluyoruz” dedi.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) tarafından Ankara’da faaliyet gösteren taksi, minibüs, halk otobüsü gibi araçlarda çalışan şoförlerin sosyal güvenlik haklarının anlatılması için bilgilendirme toplantısı düzenledi.

ANKESOB toplantı salonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkan Yardımcısı Mustafa Kuruca, sosyal güvenlik sisteminin çıkan yasalarla yeniden reforme edildiğini anlattı.

Haberin tamamı için;

Habertürk

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK 30 Yıl Sonrası için Karanlık tablo yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Sosyal Güvenlik Kurumu SGK 30 Yıl Sonrası için Karanlık tablo”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.