Şok Market Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

çalışma-saatleri
Şok Market için çalışma saatlerini ve kaça kadar açık olduğuyla ilgili internette yapılan aramaların sonucu olarak bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

Şok Market Çalışma Saatleri, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor, Şok Market kaça kadar açık kaçta kapanır, ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ 08:30 – 21:00
CUMARTESİ 08:30 – 21:00
PAZAR 08:30 – 21:00

Şok MARKET İLE İLGİLİ BİLGİLER

81 ilde 6.364 mağaza, 24 dağıtım merkezi ve 25.000 çalışanı bulunan bir marketler zinciridir.

Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara ev sahipliği yapmaktadır. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerine sunuyor.

ilgili aramalar: Şok Market kaç kadar açık, kaçta kapanıyor açıkmı kapandımı, Şok Market şubesi kaçta açık, kaça kadar eve geliyor eve gelecekmi, Marketcu

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Şok Market Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Şok Market Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.