Samsung A8 Ne zaman çıkacak – Özellikleri Nasıl Olacak

Samsung A8 Ne zaman çıkacak – Özellikleri Nasıl Olacak Samsung A8

Samsung’ un geçirdiği bu zor günleri de düşünürsek yeni çıkaracağı modellerin gerçekten hayati bir önem taşıdığını düşünebiliriz. Samsung A8 2016 versiyonuyla 5.7¨ boyutunda olan phablet kategorisine yeni bir ürün daha eklemiş oldu.

Yeni model eskisi gibi yine yuvarlak hatlara ve metal kasaya sahip. Samsung’un yeni modeli Samsung A8 2016 Exynos 7420 ile geliyor ve dört çekirdekli Cortex-A53 ve dört çekirdekli Cortex-A57 işlemcisi üzerinde bulunuyor. Dahili 32 Gb hafıza ve 3 Gb Ram ile gelen model, dizayn olarak yine şık bir görünüme sahip.

16 Mp. arka kamera ve 8 Mp. ön kamera ile gelen Samsung A8 2016 modelin, Samsung S6 kamerasıyla benzerlik gösterdiği göze çarpıyor. Parmak izi tarayıcısı olan model, Samsung ödeme sistemi Samsung Pay’i de desteklyor. Samsung’un Always-On Display yani az batarya tükeitimi ile ekranda devamlı saat veya metin gösterme özelliği A8 2016 modelinde de mevcut olarak karşımıza çıkıyor. Samsung Note 7 ile aynı arayüze sahip olan model yeni Grace UX arayüzünün kolay ve kullanışlı yüzünü açık olarak sergiliyor. Model de aynı zaman da, 3.600 mAh batarya kullanılmış, bu batarya cihazın büyük ekranlı olmasına rağmen gün boyunca rahat bir kullanım sağlayacağını bizlere gösteriyor.

Kaynak : milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.