Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Sağlık Hizmetleri Sekreterliği öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 73,567

Atanan Kişi Sayısı: 19

Başvuran Kişi Sayısı: 268

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği atama puanları, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Sağlık Hizmetleri Sekreterliği Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.