Rüyada Zürafa Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zürafa Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zürafa Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zürafa Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyanızda zürafa görmek, yakında bir geziye çikacaginiza ve bu geziden yurda oldukça menfaat edinmis bir şekilde döneceginizi ifade eder. Rüyada zürafayi görmekte hayır yoktur. Bazen bu hayvani görmek, gebe kadına yahut yöneldigi taraftan meydana gelecek garip haberlere vakif olmaya işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zürafa Görmek, Rüyada Zürafa Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zürafa Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zürafa gördüm anlamı nedir, Zürafa görmenin anlamı, rüyada Zürafa görmenin tabiri, rüyada Zürafa neye işaret eder, rüyamda Zürafa görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zürafa Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zürafa Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.