Rüyada Zulmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zulmet Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zulmet Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zulmet Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Her türlü iç sıkıntısı dünya malına aşırı hırs ve düşkünlüktür. Zulmet, insanın arzu ve isteklerine boyun eğmesi, nefsinin kölesi olması, kulluk bilincini yitirmesi ile de tabir edilir. Bunlardan dolayı, zulmette olduğunu gören kimsenin tövbe ederek günnahlı yoldan ayrılması gerekir; çünkü bu tür rüyalar uyarıdır. ( Ayrıca Bakınız; sıkıntı, zulüm. )

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zulmet Görmek, Rüyada Zulmet Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zulmet Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zulmet gördüm anlamı nedir, Zulmet görmenin anlamı, rüyada Zulmet görmenin tabiri, rüyada Zulmet neye işaret eder, rüyamda Zulmet görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zulmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zulmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.