Rüyada Ziynet Eşyası Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Ziynet Eşyası Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ziynet Eşyası Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ziynet Eşyası Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada parmaga, bilege, gerdana veya gögse takilan herhangi bir ziynet eşyası görmek, ev balkinin bu tür ihtiyaçlarini fazlasi ile temin ederek her isteklerini yerine getirdiginize, onların mutlu olması için elinizden geldigi kadar fedakarlikta bulunduğunuza, geçimleri hususunda da kazancınin büyük kismini bu yolda harcadiginiza delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ziynet Eşyası Görmek, Rüyada Ziynet Eşyası Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ziynet Eşyası Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ziynet Eşyası gördüm anlamı nedir, Ziynet Eşyası görmenin anlamı, rüyada Ziynet Eşyası görmenin tabiri, rüyada Ziynet Eşyası neye işaret eder, rüyamda Ziynet Eşyası görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Ziynet Eşyası Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Ziynet Eşyası Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.