Rüyada Ziyaret Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Ziyaret Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ziyaret Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ziyaret Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Varlık sebebimiz, peygamberimiz Hazret-i Muhammedi (S.A.V.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c. c. – sevgisine, şan ve şerefe, efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya, akrabayı rizaret etmek uzun ömre ve rızık bolluğuna delalet eder. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluk demektir. İstemediğiniz bir ziyaret ise, sevmediğiniz insanlarla aynı ortamı paylaşacaksınız demektir. Mutluluğun habercisidir. Ziyaret rahatsızlık verdiyse pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise, pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir. Rüyada birini ziyaret etmek, mutluluğun habercisidir. Rahatsızlık veren bir ziyaret ise, pek hoşlanmadığınız kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınızın işaretidir. Etrafınızda kötü ve ikiyüzlü insanların sayısı artabilir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ziyaret Görmek, Rüyada Ziyaret Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ziyaret Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ziyaret gördüm anlamı nedir, Ziyaret görmenin anlamı, rüyada Ziyaret görmenin tabiri, rüyada Ziyaret neye işaret eder, rüyamda Ziyaret görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Ziyaret Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Rüyada Ziyaret Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 23960 - Haziran,2012

rüyamda teyzeme dedim şehalinin ziyaretine git dua et hamile kalacaksın ve imamavdalanın ziyaretine git

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.