Rüyada Ziyafet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Ziyafet Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Ziyafet Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Ziyafet Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Ziyafet vermek hayır üzerine toplanmaya, ziyafetine icabet edildiğini ve herkesin dolasıya yediğini görmek, o topluluğa başkan olmaya, ziyafet bazen kaybolan kimsenin gelmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Yemek. )Rüyada ziyafet vermek hayır üzerine toplantıya işarettir Bu rüyalar daima hayra yorulur. Rüyada ziyafet vermek iyilik yapmak demektir. Ziyafet sofrası görmek hayatının sonuna kadar para derdi çekmemek demektir. Bir ziyafet sofrasına oturmak istediği makama yükselir anlamındadır. Büyük bolluğa ve huzura işarettir. Kişinin ömrü boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Bu rüyalar daima hayra yorulur. Ziyafet sofrası gören ömrü boyunca para sıkıntısı çekmeyecektir. Bir ziyafet sofrasına oturan, haset ettiği kimselerle aynı düzeye gelir. Ziyafet sofrası hazırlamak büyük bolluktur. Bu rüyalar daima hayra yorulur. Ziyafet sofrası gören ömrü boyunca para sıkıntısı çekmeyecektir. Bir ziyafet sofrasına oturan, haset ettiği kimselerle aynı düzeye gelir. Ziyafet sofrası hazırlamak büyük bolluktur.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Ziyafet Görmek, Rüyada Ziyafet Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Ziyafet Görme ne anlama gelir, Rüyamda Ziyafet gördüm anlamı nedir, Ziyafet görmenin anlamı, rüyada Ziyafet görmenin tabiri, rüyada Ziyafet neye işaret eder, rüyamda Ziyafet görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Ziyafet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Ziyafet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.