Rüyada Zıt Şeyler Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zıt Şeyler Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zıt Şeyler Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zıt Şeyler Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Sag olan bir kimsenin rüyada ölmüs olduğunu görmek, dünyada bir çok nimete erisecegine delalet eder. Ölü olan bir kimseyi de rüyada sagmis gibi görmek, o ölünün ahirette iyi bir mevkii olduğuna işarettir. Rüyada görülen bütün zit şeyler daima aksi ile tabir olunurlar.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zıt Şeyler Görmek, Rüyada Zıt Şeyler Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zıt Şeyler Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zıt Şeyler gördüm anlamı nedir, Zıt Şeyler görmenin anlamı, rüyada Zıt Şeyler görmenin tabiri, rüyada Zıt Şeyler neye işaret eder, rüyamda Zıt Şeyler görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zıt Şeyler Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Rüyada Zıt Şeyler Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 29621 - Ağustos,2012

rüyada ziya isimli birini iki kez görmek

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.