Rüyada Zırh Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zırh Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zırh Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zırh Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Düşmandan korunmaya, zırh örmek sağlam bir yapı yapmaya, zırh giymek kaleye, bir yere amir olmaya; zırh ticaret ve sanatta başarılı olmaya; zırh yapan kimseyi görmek, güç ve çetin işleri kolaylaştıran kimseye, katılık ve kabalığı yumuşatmaya, bekar için evlenmeye, hakkı batıldan ayıran yöneticiye delalet eder. Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında yardım edecek dostlara sahip olduğunuzu işaret eder. Sizi her konuda destekleyecek, başınız her sıkıştığında yardım edecek dostlara sahip olduğunuzu işaret eder. Zırh giymek sıkıntı ama zırhlı birini görmek önemli bir destektir. Rüyada zirh görmek, düşmanindan korunmaya ve ondan sikinmaya delalet eder. Bir kimse rüyasında zirh yaptığını görse, kendisi için emniyetli ve sağlam bir mevki hazirlar. Kendi üzerinde bir zirh bulunduğunu görmek, kendisinin emniyet ve muhafazada olduğuna işarettir. Kirmani’ye göre; zirh görmek ve giymek, emniyet ve düşmandan saklanma, kuvvet ve mal ile rizka yorumlanır, ebu Sait El Vaize göre; rüyada zirh giymek, büyük serefe ve emniyet içinde yasamaga işarettir. Rüyada bir evlada delalet eder. Bir rivayete göre, rüyada zirh giyinen bütün kötülüklerden sakinir. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen zirh, düşmandan muhafazaya işarettir. Bir kimse zirh dokudugunu görse, kuvvetli bir ev yapar, insanın kendi üzerinde gördügü zirh, kaledir. Kendisinin zirh giydigini gören kimse, kuvvetli bir sehir veya nahiyenin büyük bir memuru olur. isten atilmaktan emin ve üzüntüden kurtulur. Rüyayi gören tüccar ise, bulunduğu ticaretten kendisine ait olacak fayda ve fazlaliga ve emniyette olmasına işarettir. Eğer dost ise, kendisinden yardım talebinde bulunan kimseler için cömert ve yardımci ve kendisine iltica edenleri koruyup muhafaza eden birisi olduğuna işarettir. Zirh, kuvvetli ve babasının yardımina kosan bir çocuktur. Zirh, onu giyen kimse için anlatildigi gibi bir adamdan isabet edecek ve onu genislik ve sıkıntıli anlarda muhafaza edecek ve hilecilerin hilesinden onu kurtaracak bir nimettir. Bir kimsenin rüyada kendi üzerinde demirden bir gömlek olduğunu görmesi, dinin korunmasina işarettir. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada bir zirh giyse o kimse mal ve mülk elde eder. Zirh korkudan emin olmaga ve hanimin hayatina, mal ve menfaate işarettir. Zirh kadın için örtü veya kendisini koruyan kocadir. Zirh devlet ve saltanata nail olmaktir. Rüyada giyilen zirh, yardımci erkek kardese, yahut sefkatli bir çocuğa işarettir. Bazilan, zirh mal ve mülktür.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zırh Görmek, Rüyada Zırh Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zırh Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zırh gördüm anlamı nedir, Zırh görmenin anlamı, rüyada Zırh görmenin tabiri, rüyada Zırh neye işaret eder, rüyamda Zırh görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zırh Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zırh Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.