Rüyada Zindan Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zindan Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zindan Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zindan Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zindan görmek, ömür kisaligina, salgin hastalığa, büyük bir felakete delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada zindana girmek veya görmek, üzüntü, keder, zarar ve ziyana işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zindan Görmek, Rüyada Zindan Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zindan Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zindan gördüm anlamı nedir, Zindan görmenin anlamı, rüyada Zindan görmenin tabiri, rüyada Zindan neye işaret eder, rüyamda Zindan görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zindan Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zindan Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.