Rüyada Zina Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zina Yapmak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zina Etmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zina Etmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zina ettiğini görmek, hiyanete delalet eder. Tanimadigi bir kadının zina ettiğini görmek hayırdir. Bir rivayete göre, uykusunda zina ettiğini görmek, hastalığa delalet eder. Bazen de yorumcular bu rüyayı hirsizlikla tabir etmektedirler. Bir kadının rüyasında kendisine yaklasarak onunla zina etmek istediğini söyledigini görmek, haram mal kazanacagina işarettir. Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini görmek, malını saklayacak bir kimseye birakir. Bir kimse arkadaşinin esiyle zina ettiğini görse, o kimsenin malına ortak olur. Abdulgani Nablusiye göre, rüyada zina ettiğini gören kimse hacca gider. Bir hayat kadıni ile zina ettiğini gören kimse, serre ve fitneye ugrar. Zina edilen bir eve girdiğini ve oradan çikamadigini gören kimse, kısa zamanda ölür. Kendi karisi da yatakta olduğu halde başka bir kadınla zina ettiğini gören o yabanci kadının yakinlarindan birisini kendisine vekil olarak tayin eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada zina etmek hainlige işarettir. Bundan dolayı bir kimse zina ettiğini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hirsizliga işarettir. Bir kimse rüyada zina eden bir kadının kendisine yöneldigini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala nail olur. Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini gören kimse malım, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanıdığı birisinin hanimi ile zina ettiğini görse, o kimsenin malından birsey alir. Rüyada zina ettiğini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasindan dünyalik talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynastigini görse, görünmez bir yerde malını kaybeder. . Zina eden bir kadınla zina ettiğini gören kimse, ser ve fitneye düşer. Bir kimse başkasının hanimi ile geceledigini, halbuki kendi hanimi da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemedigini görse, kocasi o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zina Etmek Görmek, Rüyada Zina Etmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zina Etmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zina Etmek gördüm anlamı nedir, Zina Etmek görmenin anlamı, rüyada Zina Etmek görmenin tabiri, rüyada Zina Etmek neye işaret eder, rüyamda Zina Etmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zina Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zina Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.