Rüyada Zimmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zimmet Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zimmet Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zimmet Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyasında zimmetine para geçirdigini görmek bir ortakliktan dolayı yapilan bir ticaretten zarar edecegine, fakat başka bir kazancı ile bu zarari telafi edecegine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zimmet Görmek, Rüyada Zimmet Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zimmet Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zimmet gördüm anlamı nedir, Zimmet görmenin anlamı, rüyada Zimmet görmenin tabiri, rüyada Zimmet neye işaret eder, rüyamda Zimmet görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zimmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zimmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.