Rüyada Zil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zil Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zil Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zil Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

İbn-i Sirine göre; zil çalmak fena ve mekruh habere, batil olan söze, yalan söze delalet eder. Rüyasında zil çaldığını gören kişi fena söz söyler ve kötü bir is yapar. Baska bir çalginin yaninda zil de çalindigini görmek, o yer insanlari için gam ve musibete işarettir. Bir zili kirdigini veya elinden attigini gören yalan söyler, tövbe eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen def zilleri, rüya sahibinin karşılasacagi kimse Ue şöhret, düşmanlik ve münakasadir. Bazı tabirciler zil, kibirli ve dünyaya meyleden bir adamdir, demişlerdir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zil Görmek, Rüyada Zil Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zil Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zil gördüm anlamı nedir, Zil görmenin anlamı, rüyada Zil görmenin tabiri, rüyada Zil neye işaret eder, rüyamda Zil görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.