Rüyada Zift Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zift Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zift Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zift Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zift görmek, kötü şeylerden ,kaçinmaya yorumlanır. Bir rivayete göre zift, mala da delalet eder, Ibni Sirin’e göre; her siyah olan şey maldır. Zifti bazi tabirciler kazançla yorumlamislardir. Bir başka rivayete göre de; rüyada zift kaçinilacak şeylerden korunmaya ve ziyarete işarettir. Bazen zift mala işarettir. Bazen de zift, kazanç ve tövbeye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zift Görmek, Rüyada Zift Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zift Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zift gördüm anlamı nedir, Zift görmenin anlamı, rüyada Zift görmenin tabiri, rüyada Zift neye işaret eder, rüyamda Zift görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zift Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zift Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.