Rüyada Zeytinyağı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zeytinyağı Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zeytinyağı Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zeytinyağı Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada görülen zeytin yagi, helal rizktir. Rüyasında zeytin yagi içtigini gören, hafif bir hastalığa yakalanir. Abdülgani Nablusiye göre; zeytinyagi görmek, kalp nuruna, yeni çocuğa veya eski eşyalarin degistirilmesine delalet eder. Rüyada berrak bir zeytinyagi görmek, kendisi için iyi niyetli kisiler tarafından iyilik düsünüldügüne, bulanik zeytinyagi görmek ise kendisi hakkinda dedikodu yapildigina ve işlerinin kiskanildigina delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada görülen zeytinyagi, rizik ve helal mal, onunla yagianan kimse için de sifadir. Rüyada zeytinyagini içtigini gören kimse, sihire veya hastalığa yakalanir. Zeytinyagi, ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal riziktir. Bazen zeytinyagi göz veya kalp nuruna, bazen de yeni çocuğa işarettir. Rüyada temiz ve güzel zeytinyaginin çirkin olarak görülmesi sözü bozmaya, kötüsünün güzel veya hos olduğunun görülmesi ise, güzel muamele ve güzel itikada işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zeytinyağı Görmek, Rüyada Zeytinyağı Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zeytinyağı Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zeytinyağı gördüm anlamı nedir, Zeytinyağı görmenin anlamı, rüyada Zeytinyağı görmenin tabiri, rüyada Zeytinyağı neye işaret eder, rüyamda Zeytinyağı görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zeytinyağı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zeytinyağı Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.