Rüyada Zerdeçal Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zerdeçal Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zerdeçal Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zerdeçal Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Hint safranı da denen bu bitkinin kökünü görmek hastalıklı mala delalet eder. Rüyada zerdeçal görmek, çoktan beri yemediginiz ve yapilmasi oldukça güç olan bir yemegi bir sürpriz olarak esinizin hazirlayip size sunacagina, bundan dolayı memnuniyetinizin ifadesi olarak sizin de buna karşı bir hediye ile ona bir sürpriz yapacağınıza yorumlanır.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zerdeçal Görmek, Rüyada Zerdeçal Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zerdeçal Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zerdeçal gördüm anlamı nedir, Zerdeçal görmenin anlamı, rüyada Zerdeçal görmenin tabiri, rüyada Zerdeçal neye işaret eder, rüyamda Zerdeçal görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zerdeçal Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zerdeçal Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.