Rüyada Zencefil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zencefil Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zencefil Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zencefil Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zencefil görmek keder ve sıkıntıyla tabir olunur, İbn-i Şirin’e göre, rüyasında zencefil yedigini gören hasta olur ve sonunda ölür. Zencefil sattigini veya birine verdiğini görmek, kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Zencefille resim yaptığını veya boyadigini gören dünyanin boş işleri ile gururlanir. Zencefil ile Kur-andan bir şey yazdigini görmek iyi ve hayırlıdır. Bir başka rivayete göre de; rüyada zencefil görmek, üzüntü ve kedere işarettir. Zencefil yedigini görmek, zarar, düşmanlik ve münakasa yapmaya işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zencefil Görmek, Rüyada Zencefil Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zencefil Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zencefil gördüm anlamı nedir, Zencefil görmenin anlamı, rüyada Zencefil görmenin tabiri, rüyada Zencefil neye işaret eder, rüyamda Zencefil görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zencefil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zencefil Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.