Rüyada Zekat Vermek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zekat Vermek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zekat Vermek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zekat Vermek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zekat, müjde, hayır, bereket, sifa, dini borç, güç işlerin kolaylastigi, kayip, sıkıntıdan kurtulma düşmana zafer, rizkta bolluk ile yorumlanır. Rüyasında zekat veren kimsenin malı ve mülkü, varsa, hayra verilen artar, zekat aldığını görmek, menfaat bulacagina, bir rivayete göre de fakirlige delalet eder. Abdulgani Nablusiye göre, rüyada zekat görmek, malın artmasına delalet eder. Malinin zekatini verdiğini görmek o yil malının çogalacagina ve bereketinin artacagina delildir. Rüyayi gören zengin ise, parasi kat kat artar, fakir ise refah ve mutluluga erişir, malı çok olanlarin zekat verdiğini görmesi hayır ve berekete, düşmanindan sakinacagina delildir. Yorumcular zekati türlü türlü yorumlamislardir. Rüyada zekat için verecegi miktari ayirip buna göre dagittigini görmek, işlerinde, kolayliga, tövbeye nail olmaya o yil içinde hastalıktan uzak kalacagina delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada zekat vermek, malın artmasına işarettir. Farz olan zekatin verdigim gören kimse, zengin ise mal ve nimete nail olur ve namazlarim vakitlerinde kilar. Mal sahibi kimsenin rüyada zekatini vermesi, hayra ve düşmandan korunmasina işarettir. Bazen zekat vermek, teheccüd namazim kilmaya ve nafile oruç tutmaya işarettir. Bazen de borca, sevdiği kimsenin ölümüne işarettir. Zekat vermek, bazen veresiye veya borçtan dolayı faydalanmaya işarettir. Zekat vermek, borcu ödemeye de işarettir. Zekat, fayda, rahat, makamı ve belalarin defedilmesine işarettir. Bir kimse rüyada malının zekatini ayirdigini görse, Allah-u Teala onun işlerini kolaylastinr. Ona tövbe nasip eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zekat Vermek Görmek, Rüyada Zekat Vermek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zekat Vermek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zekat Vermek gördüm anlamı nedir, Zekat Vermek görmenin anlamı, rüyada Zekat Vermek görmenin tabiri, rüyada Zekat Vermek neye işaret eder, rüyamda Zekat Vermek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zekat Vermek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zekat Vermek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.