Rüyada Zekat Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zekat Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zekat Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zekat Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Zekat verdiğini görmek o yıl içinde malın armasına ve bereketlenmesine, namazı vaktinde kılmaya, gece namazına devam etmeye, borcu ödemeye, zekat vermak bazen sevdiği birini kaybetmeye yahut borca; fitre vermek namaz ve tehbihatı çok yapmaya, borcu varsaa ödemeye, o yıl hastalık görmemeye ve diğer menfaatlere, fitre ve zekatını vermekten kaçındığını görmek hayırlardan ve imanın tadını almaktan mahrum kalmaya, mala gelecek zarara delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zekat Görmek, Rüyada Zekat Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zekat Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zekat gördüm anlamı nedir, Zekat görmenin anlamı, rüyada Zekat görmenin tabiri, rüyada Zekat neye işaret eder, rüyamda Zekat görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zekat Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zekat Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.