Rüyada Zehirlenmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zehirlenmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zehirlenmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zehirlenmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zehirlendigini görmek inatçiliga işarettir. Bir kimsenin rüyasında zehirlendigini görmesi isinde inat ettiğine; bir rivayete göre de kederlenecegine, zehirlenerek öldügünü görmek bir hayır isleyecegine delalet eder. Zehir içip sonra kustugunu görmek, kazandigi haram malı elinden çikarmaya; birinin kendisine zehir verdiğini görmek, ondan haram mal alacagina; birine zehir vermek ona haram mal vermege işarettir. Bir başka rivayete göre de; bir kimsenin rüyada zehirlenmis görmesi, inat etmeye, üzüntü ve kedere düsmeye; zehirlenerek öldügünü görmek ise, bir hayra erismeye işarettir. Bazı tabirciler zehirlenmek, haram bir mal yemeye işarettir demişlerdir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zehirlenmek Görmek, Rüyada Zehirlenmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zehirlenmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zehirlenmek gördüm anlamı nedir, Zehirlenmek görmenin anlamı, rüyada Zehirlenmek görmenin tabiri, rüyada Zehirlenmek neye işaret eder, rüyamda Zehirlenmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zehirlenmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zehirlenmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.