Rüyada Zebani Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zebani Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zebani Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zebani Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada ceherinemde olduğunu ve kendisine zebanilerin iskence ettiklerini görmek, o kimsenin bazi günahlar işlediğine ve bundan ötürü vakit geçirmeden tövbe ve istiğfar etmesi gerektiğine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zebani Görmek, Rüyada Zebani Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zebani Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zebani gördüm anlamı nedir, Zebani görmenin anlamı, rüyada Zebani görmenin tabiri, rüyada Zebani neye işaret eder, rüyamda Zebani görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zebani Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zebani Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.