Rüyada Zayi Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zayi Etmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zayi Etmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zayi Etmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada güzel bir şeyi zayi ettiğini gören, bulunduğu bir hayri ifsat eder. Yahut, sehadet ve ahdini bozar. Ya da layiki olmayan bir kizla evlenir. Eğer altın veya gümüşten yapılmış bir şeyi zayi ederse, kötü bir söz söyler. Bazen de bir şeyi telef etmek kine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zayi Etmek Görmek, Rüyada Zayi Etmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zayi Etmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zayi Etmek gördüm anlamı nedir, Zayi Etmek görmenin anlamı, rüyada Zayi Etmek görmenin tabiri, rüyada Zayi Etmek neye işaret eder, rüyamda Zayi Etmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zayi Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zayi Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.