Rüyada Zatürre Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zatürre Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zatürre Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zatürre Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zatürre hastaligina tutulmus birini görmeniz veya bu hastalığa tutulmaniz, bir yakınınizin hasta haberini alacaginiza veya bir dostunuzun ameliyat edildiğini isiterek onu hastanede ziyarete gideceginize işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zatürre Görmek, Rüyada Zatürre Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zatürre Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zatürre gördüm anlamı nedir, Zatürre görmenin anlamı, rüyada Zatürre görmenin tabiri, rüyada Zatürre neye işaret eder, rüyamda Zatürre görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zatürre Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zatürre Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.