Rüyada Zarf Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Zarf Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zarf Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zarf Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

 

Zarf görmek maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; mektup. )Rüyada kağıt zarf görmek , önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt koymak üstünlük ve öncülük anlamına gelir. Rüyada kağıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir. Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır. Rüyada mektup zarfi görmek, Önemli birisinin sizden saklandigina delalet eder. Kapali bir zarf sirra; açik zarf görmek ise bazi sirlarin açiklanacagina; üzeri yazili zarf görmek ise, sizi kiskanan kimselerin bulunduğuna işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada zarf görmek, maksada ulasmaya, bazen de eşya konulan sandiga ve ilme işarettir. Rüyada mektup zarfı görmek; sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına, mektubu zarfa koyduğunuzu görmek; önemli sevindirici haberler alacağınıza, bir zarftan mektup çıkartarak okuduğunuzu görmek; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zarf Görmek, Rüyada Zarf Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zarf Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zarf gördüm anlamı nedir, Zarf görmenin anlamı, rüyada Zarf görmenin tabiri, rüyada Zarf neye işaret eder, rüyamda Zarf görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.