Rüyada Zarar Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zarar Etmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zarar Etmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zarar Etmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada her hangi bir şekilde zarar ettiğini görmek, dogru yolda olmadığına, günahları için tövbe etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada zarar ve ziyan etmek, dünyada işlediği günahlara işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zarar Etmek Görmek, Rüyada Zarar Etmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zarar Etmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zarar Etmek gördüm anlamı nedir, Zarar Etmek görmenin anlamı, rüyada Zarar Etmek görmenin tabiri, rüyada Zarar Etmek neye işaret eder, rüyamda Zarar Etmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zarar Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zarar Etmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.