Rüyada Zar Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Zar Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zar Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zar Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada zar oynayıp kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına işarettir. Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir. Rüyada zar oynadiginizi görmek, eğer bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacağına, kaybediyorsaniz, arkadaşlariniz tarafından çekistirildiginize delalet eder. Bir rivayete göre, zar oynadigini görmek, malının elinden çıkacağına da yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada zar görmek, hile, münakasa, düşmanlik ve bahse ginneye işarettir. Rüyada tavla zarı görmek; geleceğinizi etkileyecek çok önemli kararlar verme aşamasında olduğunuza, zarla kumar oynadığını görmek;şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp bütün varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı görmek; bu günlerde talih oyunlarında çok şanslı olacağınıza işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zar Görmek, Rüyada Zar Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zar Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zar gördüm anlamı nedir, Zar görmenin anlamı, rüyada Zar görmenin tabiri, rüyada Zar neye işaret eder, rüyamda Zar görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Rüyada Zar Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zar Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.