Rüyada Zaman Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zaman Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zaman Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zaman Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine, zaman saymak ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya, takvim, zaman periodunda insanın elde edeceği müsbet ya da menfi kazannçlara, takvimden bir yaprak koparmak, vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; saat, sene, yılın Ayları. )

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zaman Görmek, Rüyada Zaman Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zaman Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zaman gördüm anlamı nedir, Zaman görmenin anlamı, rüyada Zaman görmenin tabiri, rüyada Zaman neye işaret eder, rüyamda Zaman görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zaman Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Rüyada Zaman Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 40557 - Ocak,2013

Mezarlık görmek

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.