Rüyada Zahmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Zahmet Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Zahmet Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Zahmet Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Zahmet ve meşakkat çektiğini görmek rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; sıkıntı. )Rüyada zahmet çektiğini görmek, mutluluk ve rahatlik içinde bulunduğuna delalet eder. Abdulgani Nablüsiye göre, rüyada zahmet ve meşakkat çekmek is hayatinda haksiz kazanç elde etmege ve haram mal edinmege işarettir. Bir rivayete göre, rüyada zahmet çektiğini görmek, kaçinilmasi gerekli işleri yaptığına yorumlanır. Bir başka rivayete göre de; rüyada zahmet çekmek, rahatliga işarettir. Rüyada zahmet çekmek memuriyetinde hile yapmaya, haksiz ve batil yollu insanlarin mallarim yemeye işarettir. Bu tabir, rüya sahibi zengin olduğu takdirdedir. Eğer rüya sahibi fakir olursa rüya sahibinin perhiz yapmasina ve rahatliga işarettir. Bazen de rüyada zahmet çekmek kaçinilmasi gereken şeyleri yapmaya işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Zahmet Görmek, Rüyada Zahmet Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Zahmet Görme ne anlama gelir, Rüyamda Zahmet gördüm anlamı nedir, Zahmet görmenin anlamı, rüyada Zahmet görmenin tabiri, rüyada Zahmet neye işaret eder, rüyamda Zahmet görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Zahmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Zahmet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.