Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yüzüstü Dönmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada yüzüstü döndügünü görmek Allaha sirk koşmak, dünya ve ahirette zarar ve hüsrana ugramak ile tabir edilir. Yüzünden kafasi ve arkası üzerine dönmesi. rüya sahibinin Allah’a tevbe edip, pisman olması ve insanlar için teveccüh ve ikbaline delalet eder. Kendisini yüz üstü düstügünü görmesi karindaki hastalıklarla tabir edilir. Rüyayi gören kadın ise, kocasindan yüz çevirerek kaçma yollarini arar.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek, Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yüzüstü Dönmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yüzüstü Dönmek gördüm anlamı nedir, Yüzüstü Dönmek görmenin anlamı, rüyada Yüzüstü Dönmek görmenin tabiri, rüyada Yüzüstü Dönmek neye işaret eder, rüyamda Yüzüstü Dönmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Yüzüstü Dönmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.