Rüyada Yüzmek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Yüzmek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yüzmek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yüzmek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada denizde, gölde, nehirde yahut havuzda yüzdügünüzü görmek, bir çok günah işlediğinizden dolayı ruhunuzun azap çektigine ve bu günahlardan arinmak için mutlaka ibadetlerinizi siklastirarak Cenab-i Hakktan(CC) af ve magfiret etmesini talep etmenizin gerektiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada denizde yüzdügümi gören kimse alimse ilimde arzu ettiği şeye ve istegine kavuşur. Denizde yüzüp sonra sahile çiksa, eğer ilim talep ediyorsa onu terkeder. Rüyada deniz ve nehirde yüzmek rüya sahibinin dininin güzelligine ve itikadının sağlamligina işarettir. Karada yüzdügünü gören kimse hapsolunur. Yüzmede hissettiği çetinlik ve kolaylik nispetince ve sahile yakinligi miktarinca hapiste durur. Denizin derin yerine girdiğinl ve orada güzel ve hos bir şekilde yüzdügünü görse, büyük bir is veya büyük bir memuriyete girer. Suda yüzdügü halde korktugunu gören kimse korku hapislik veya bir hastalığa düşer. Kendisini kurtaramayacak zannettiğini görse, üzüntü ve keder içinde ölür. Yüzmesinde cesaret gösterse mezkur isten selamette olur. Rüyada kurumus görülen her deniz ve göl ona nispet olunan kimsenin devletinin gitmesine işarettir. Suyunun yine oraya dönmüs görülmesi, ona nispet edilen kimsenin devletinin yeniden dönmesine işarettir. Bir kimse suda yüzdügünü görse, bir düşmanlikta bulunur ve düşmanina galip gelir. Yüzmek için denize girdiğim hatta deniz içinde görünmedigini görse, o kimsenin helak olmasına işarettir. Kendisini suyun örttügünü ve orada öldügünü yahut suda boguldugunu gören kimse şehit olarak ölür. Bazı tabirciler de hata ve kusuru çok olduğu halde vefat eder dediler.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yüzmek Görmek, Rüyada Yüzmek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yüzmek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yüzmek gördüm anlamı nedir, Yüzmek görmenin anlamı, rüyada Yüzmek görmenin tabiri, rüyada Yüzmek neye işaret eder, rüyamda Yüzmek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.