Rüyada Yığmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Yığmak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yığmak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yığmak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada insan bir yerlere birşey yığıyorsa bu bolluk, bereket, zenginlik, kazanç olarak yorumlanır. Ama yığdığı şeyler hayırlı değilse o zaman sıkıntı, dert, düşmanlık, sorundur.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yığmak Görmek, Rüyada Yığmak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yığmak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yığmak gördüm anlamı nedir, Yığmak görmenin anlamı, rüyada Yığmak görmenin tabiri, rüyada Yığmak neye işaret eder, rüyamda Yığmak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Yığmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Yığmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.