Rüyada Yere Batmak Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Rüyada Yere Batmak Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yere Batmak Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yere Batmak Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Sevgi ve muhabbet ehli için yere batmak keşif ve keramete, fasık ve günahkar kemsiler için yanetim ve diğer taraflardan gelecek azap ve gazaba ya da yuzun yolculuğa delalet eder. Rüyada yere batmak, sultan tarafından meydana gelecek korku ve tehdiddir. Bir kimse kendisinin yere battigini görse, azaba düşer. Yerin bir tarafinin yarilip yine yere batinasi ora halkına isabet edecek siddetli bir hastalığa yahut orada çekirge, dolu, kitlik, pahalilik v. s. gibi meydana çıkacak afet ve belaya delalet eder. Bir kimse kendisini, yerin yuttugunu görse, eğer serli kimse ise ona azap erişir, yahut gidip geri dönmemesinden korkulan uzak bir yolculuk yapar. Rüyada yere batmak, pek uzak bir yola çikmaya veya yerin delalet ettiği bir kimseye muhabbet yahut akrabalik ya da diğer bir sebeple iliski kurmaya delalet eder. Rüyada yere batmak, muhabbet ve vecd ehli için kesif ve kerametin zuhuruna delalet eder. Rüyada hiçbir çukur olmaksizin yere battigini, derine gittigini ve hatta kendisinin bir daha oradan çikamayacagini zannettiğini gören kimse, dünyayı istemekle aldanir. Bu durum içerisinde ve tehlikede olarak ölür.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yere Batmak Görmek, Rüyada Yere Batmak Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yere Batmak Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yere Batmak gördüm anlamı nedir, Yere Batmak görmenin anlamı, rüyada Yere Batmak görmenin tabiri, rüyada Yere Batmak neye işaret eder, rüyamda Yere Batmak görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.