Rüyada Yer Yarılması Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Yer Yarılması Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yer Yarılması Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yer Yarılması Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Kirmani’ye göre; topragin yarilip çöktügünü görmek, o yere bir zalim kişi tarafından bela gelmesine, yahut yokluk ve çekirge istilasina; düşmandan korku gibi büyük bir musibet olmasına; topragin yarilip çöktügünü ve kendisinin içine düstügünü görmek, başina bela gelecegine, yahut geri gelemeyecegi bir yolculuga çıkmasına delalet eder. Yer yarilip üzerindeki binalari yuttuktan sonra yine birlestigini görmek, o yerde büyük bir felaket olacağına ve birçok kişinin ölecegine; topragin çöküp üstündeki ağaçları yuttugunu görmek, taun veya kolera gibi bir felaketle birçok insanın ölecegine delalet eder.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yer Yarılması Görmek, Rüyada Yer Yarılması Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yer Yarılması Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yer Yarılması gördüm anlamı nedir, Yer Yarılması görmenin anlamı, rüyada Yer Yarılması görmenin tabiri, rüyada Yer Yarılması neye işaret eder, rüyamda Yer Yarılması görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Yer Yarılması Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Yer Yarılması Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.