Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Yeni Doğmuş Bebek Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada yeni dogmus çocuk görmek, uzüntüye, kedere, cahil halka ve oyun oynayan kimseleri idare etmeye işarettir. Rüyada yere birakilmis küçük bir kizi yerden kaldirsa veya kucagina alsa ya da çocuğu uyutsa; eğer o kimse hapis veya muhasara altinda yahut bir düşmanliktan dolayı zahmet ve mihnet içinde ise, yahut borçlu ya da fakirse, o kimse o hallerden kurtulur, üzüntü ve kederi gider. Eğer anlatilanlarin hiç birisi yoksa, görülen küçük çocuk, üzüntü ve kederdir. Hasta bir erkek veya bir kadın rüyada küçük bir çocuk dogurdugunu görse, hastalıktan kurtulurlar.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek, Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görme ne anlama gelir, Rüyamda Yeni Doğmuş Bebek gördüm anlamı nedir, Yeni Doğmuş Bebek görmenin anlamı, rüyada Yeni Doğmuş Bebek görmenin tabiri, rüyada Yeni Doğmuş Bebek neye işaret eder, rüyamda Yeni Doğmuş Bebek görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

3 Yorum Var on "Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 31264 - Eylül,2012

kendim doğurduğum bebeği severek uyandım

commenter
Misafir | Yorum No: 31263 - Eylül,2012

yeni kendim doğurmuşum ve sevdim

commenter
Misafir | Yorum No: 31250 - Eylül,2012

YENİ DOĞMUŞ KÜÇÜK ÇOCUĞU KUCAĞIMA ALDIM

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.