Rüyada Vezne Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Vezne Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Vezne Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Vezne Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Ömür boyunca para sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Ömür boyunca para sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Vezneden para almak yapılan iyiliğin karşılıksız kalmayacağına işarettir. Vezneye para yatırmak ise sıkıntıların geride kalacağına işaret eder. Rüyada bir vezneye para yatirdiginizi görmek, veya vezneden para almak, ömrünüzün bolluk içinde geçeceğine, işlerinizin düzenli olarak devam edecegine delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada vezne görmek, parayi çok sevmeye fakat onu tutamayan kimseye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Vezne Görmek, Rüyada Vezne Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Vezne Görme ne anlama gelir, Rüyamda Vezne gördüm anlamı nedir, Vezne görmenin anlamı, rüyada Vezne görmenin tabiri, rüyada Vezne neye işaret eder, rüyamda Vezne görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Vezne Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Vezne Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.