Rüyada Veresiye Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Veresiye Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Veresiye Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Veresiye Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Rüyada bir bakkaldan veresiye mal aldığınızi görmek, en önemli işlerinizde bile kimseye danismadan hareket ettiğinize, işlerinizi yürütürken sogukkanliliginizi hiç kaybetmediginize ve metanetinizi daima muhafaza ederek vakarinizi korudugunuza işarettir. Bir başka rivayete göre de; rüyada veresiye mal satın almak, Israfa ve sıkıntıya düsmeye işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Veresiye Görmek, Rüyada Veresiye Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Veresiye Görme ne anlama gelir, Rüyamda Veresiye gördüm anlamı nedir, Veresiye görmenin anlamı, rüyada Veresiye görmenin tabiri, rüyada Veresiye neye işaret eder, rüyamda Veresiye görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Veresiye Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Veresiye Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.