Rüyada Verem Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Verem Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Verem Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Verem Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Verem olduğunu görmek güç ve kuvvetinin ve maddi durumunun daha iyi olmasına; veremli görmek, ince ve hassas duygulu, zeki kimseye delalet eder. Verem ile ilgili rüyalar, genellikle hayra yorulmaz, iç sıkıntısına işarettir. Rüyada verem ile ilgili şeyler, genellikle iyiye yorulmaz, içinizin sıkıldığına yorumlanır. Kişinin iş, para ve sağlık sorunu ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada verem olduğunu görmek veya veremli bir kimseyi görmek, hayır degildir, iç sıkıntısi, keder manasini tasir. Bir rivayete göre, verem ümitsizlikle de yorumlanır.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Verem Görmek, Rüyada Verem Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Verem Görme ne anlama gelir, Rüyamda Verem gördüm anlamı nedir, Verem görmenin anlamı, rüyada Verem görmenin tabiri, rüyada Verem neye işaret eder, rüyamda Verem görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Verem Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Rüyada Verem Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 25645 - Haziran,2012

rüyada verem olan hastalar için eşya dağıtmak

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.