Rüyada Vekalet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Rüyada Vekalet Görmenin anlamını ve rüya tabirlerini neye yorulur olduğunu bu yazıda okuyabilirsiniz. Rüyamda Vekalet Görmek rüyanızda gördüyseniz bu şuna delalet eder.

Rüyada Vekalet Görmek Rüya Tabiri ve anlamı:

Vekil olduğunu görmek üzerine borç ve sorumluluk almaya, vekalet bazen başkasının varlığı üzerinde yaptırımda bulunmaya yahut zenginliğe, sağlıklı kimsenin vekil olması hastalanmaya, hastanın vekil olması vefat etmesine, bir göreve istekli ve bu işe ehill olan kimsenin birine vekil olduğunu görmesi, arzu ettiği görevi elde etmesine; birine vekalet vermek emekliye ayrılmaya, isitirahate çekilmeye ya da yolculuğa çıkmaya; vekil olmak bazen iyilerin yahut bidat ehli kimselerin yolundan gitmeye, vekil olan birini görmek günah kazanan kimseye delalet eder. Rüyada bir kimseye vekil olmaniz veya başka birine vekalet vermeniz, çevrenize ve ailenize karşı gösterdiginiz itimadin kalmadigina, bu bakimdan kendi işlerinizi başkasına havale etmeden bizzat kendinizin yapmaya çalistigina, bu da vaktinizi aldigi için isinize daha çok zaman ayiramadiginiz için kazancınizin azalmasina sebep olduğunu gösterir. Bir başka rivayete göre de; rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakim günahların toplanmasina işarettir. Vekalet, zenginlige ve başkasının malık olacagi ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil birakilan hasta ise, ölecegine, sağlamsa hastalancagina işarettir. Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasil olur. Rüyada birisine vekalet verdiğinizi görmek; hasta değil iseniz hastalanacağınıza yada Allah geçinden versin öleceğinize işarettir.

Konuyla İlgili aramalar: Rüyada Vekalet Görmek, Rüyada Vekalet Görmenin anlamı, Rüya Tabirleri, Rüyada Vekalet Görme ne anlama gelir, Rüyamda Vekalet gördüm anlamı nedir, Vekalet görmenin anlamı, rüyada Vekalet görmenin tabiri, rüyada Vekalet neye işaret eder, rüyamda Vekalet görmek neye delalet eder

Diğer Rüya Tabirleri için burayı tıklayın…

Aşağıdaki yorum kısmından rüyanızı yazabilirsiniz…

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Rüyada Vekalet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Rüyada Vekalet Görmek Anlamı ve Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.